У ВР ратифікували угоду, яка покращить безпеку руху та допоможе впровадити сучасні інтелектуальні системи на транспорті
Укрзалізниця, Новини

Сухов: Профільна ТСК заслухає Жмака в четвер

Член тимчасової слідчої комісії з оцінки стану Укрзалізниці Олександр Сухов в коментарі znaj.ua розповів, що наступне засідання комісії відбудеться 18 березня. На засіданні має бути присутній голова правління держкомпанії Володимир Жмак.

«У нас було одне засідання, на якому ми заслуховували міністра інфраструктури Владислава Криклія і голову наглядової ради, ні у Жмака, ні у кого-небудь іншого ми в той день пояснення не відбирали, а планували це зробити в наступний четвер, 18 березня. У нас заплановано засідання, куди ми запросили Жмака та інших осіб», — повідомив народний депутат.

Також, за словами Сухова, ТСК поки не отримала відповіді на деякі направлені раніше запити.

«Я, наприклад, займаюся правоохоронною діяльністю – усе, що пов’язано з кримінальними провадженнями. І на першому засіданні ми ще не отримали відповіді, на які ми направили запити. Запити ми робимо для того, щоб в цьому розібратися, а не так, що до нас прийде кожен працівник і буде надавати інформацію», — розповів Сухов.

Раніше члени слідчої комісії для перевірки стану Укрзалізниці звернулися до прем’єр-міністра, міністра інфраструктури, наглядової ради УЗ щодо питання їхньої оцінки компетентності нинішнього правління компанії. Зі свого боку голова правління Укрзалізниці Володимир Жмак у своєму Telegram відреагував на критику. Зокрема він заявив, що перше засідання тимчасової слідчої комісії з оцінки стану підприємства пройшло без представників правління УЗ, а результати роботи за 2020 рік комісія до уваги не взяла взагалі.

Читайте також