Новини, Укрзалізниця

Верховна Рада підтримала підсумковий звіт ТСК

На пленарному засіданні 16 лютого народні депутати 282 голосами підтримали підсумковий звіт Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з перевірки та оцінки стану АТ «Укрзалізниця», передає Rail.insider.

Парламент ухвалив відповідну постанову, в якій зазначається, що звіт Тимчасової слідчої комісії направлять президенту та прем’єр-міністру України. Окрім того, документ спрямують до Кабміну, Міністерства інфраструктури, АТ «Укрзалізниця», Офісу генерального прокурора «для розгляду в межах компетенції та відповідного реагування».

За два тижні Уряд, МІУ, УЗ та Офіс генерального прокурора мають поінформувати Верховну Раду України про результати розгляду звіту ТСК.

Під час представлення документа голова комісії Юлія Гришина наголосила на тому, що наразі одним із основних завдань Кабміну є «забезпечення управління Укрзалізницею професіоналами, які будуть здатні запобігти уповільненню логістики та розв’язати проблеми з рухом поїздів та безпекою».

Окрім того, відповідаючи на запитання, як народні депутати можуть вплинути на ситуацію, Юлія Гришина акцентувала на тому, що «зараз у Комітеті (Комітет Верховної ради з питань транспорту та інфраструктури, — ред.) закінчується робота над новим законопроєктом «Про залізничний транспорт». «Це вже має бути серйозним поштовхом до реформ», — наголосила вона.

Також голова ТСК запевнила, що продовжуватиме контролювати, щоб усі висновки та рекомендації комісії були виконані на всіх рівнях.

Як повідомлялося раніше, ТСК на фінальному засіданні ухвалила підсумковий звіт. Також результати роботи комісії підбила її очільниця.

Читайте також