На Південній залізниці відремонтували майже 4 тис вантажних вагонів
Рухомий склад, Новини

В УЗ заборонили використання уживаних запчастин при вагонобудуванні

Керівництво Укрзалізниці ухвалило рішення заборонити використання “старопридатних” запчастин при будівництві рухомого складу.  Про це на сторінці у Facebook повідомив заступник директора з комерційної роботи компанії Валерій Ткачов.

Так, відповідна телеграма 10 лютого була підписана членом правління Франтішеком Бурешем. Додатково в телеграмі НДКТІ надано вказівку здійснювати приймання побудованого рухомого складу виключно за конструкторською документацією та стандартах.

Повідомляється, що телеграма стала реакцією на технічний стан вагонного парку та нещодавнє сходження восьми вагонів поблизу станції Воскобійня. Причина такого сходу – злам бічної рами візка вантажного вагона, побудованого кілька років тому. При будівництві вагону використовувалися уживані запчастини.

Нагадаємо, аварія сталася 6 лютого, поїзд рухався за маршрутом “ст. Кривий Ріг — ст. Нижньодніпровськ-Вузол”. Тоді очільник УЗ  Володимир Жмак закцентував увагу на тому, що серед вагонів, які зійшли з рейок, тільки один власності Перевізника. Інші 7 – приватних перевізників.

Читайте також