«Велике будівництво»: Укравтодор та Укрзалізниця домовилися про маршрутно-графікову відправку матеріалів
Новини, Інфраструктура, Перевезення

«Велике будівництво»: Укравтодор та Укрзалізниця домовилися про маршрутно-графікову відправку матеріалів

Сьогодні, 17 березня відбувалося перше засідання оперативного Штабу з питань постачання дорожньо-будівельних матеріалів, процесу їх навантаження та вивантаження для програми “Велике будівництво”, яка стартувала в Україні з 1 березня. Про це повідомляє пресслужба Укравтодору.

«Розвантаження доріг, вчасне транспортування матеріалів на будівельні майданчики та зниження їх собівартості — це очевидні переваги, які ми отримуємо від співпраці з Укрзалізницею. Закликаємо всі підрядні організації додатково проаналізувати свої логістичні плани та додати до них залізничні маршрути», — наголосив Голова Укравтодору Олександр Кубраков.

Також очільник Укравтодору розповів про те, що у тестовому режимі планується запровадити маршрутно-графікову відправку матеріалів через великі транспортні хаби:

«Ідеться про рух залізничного складу з точки навантаження до точки вивантаження з середньою швидкістю руху 450–600 км/добу. У такий спосіб ми можемо пришвидшувати логістичні процеси без прямого впливу на роботу пасажирських перевезень», – зазначив він.

У роботі Штабу взяли участь представники Укрзалізниці, Укравтодору, служб автомобільних доріг в областях та підрядних організацій. Мета штабу: покращення логістики доставки вантажів, зниження вартості доставки та забезпечення партнерської взаємодії.

Укрзалізницю залучать до ремонту та будівництва автошляхівНагадаємо, 26 лютого 2020 року Укравтодор та Укрзалізниця домовилися про координацію логістики на об’єкти «Великого будівництва». Програма стартувала з 1 березня. Вона передбачає  масштабне будівництво та капітальний ремонт шкіл, дитячих садків, приймальних відділень лікарень, стадіонів та доріг по всій країні.

Відзначимо, що минулого року УЗ перевезла на 19% будматеріалів менше. На думку експертів, одна з причин — акцентування уваги на перевезенні зернових.

Читайте також