Новини, Перевезення, Укрзалізниця

Відновлюється курсування Інтерсіті+ Київ—Дніпро

Укрзалізниця відновлює регулярне курсування швидкісного поїзда Інтерсіті+ сполученням Київ—Дніпро. Про це пише Rail.insider із посиланням на пресслужбу компанії.

Із 6 травня поїзд № 732/731 щодня вирушатиме з Києва о 06:02 та прибуватиме до Дніпра о 13:30. Зворотно потяг вирушатиме о 13:50, до столиці прибуватиме о 21:11 (до настання комендантської години).

«Квитки на поїзд — вже у продажу», — наголошується у дописі.

Як повідомлялося раніше, УЗ з 1 травня призначила новий поїзд до Польщі.



Читайте також