Ворог атакував БПЛА залізничну інфраструктуру на Донеччині. Двоє залізничників поранено. Про це написав у Facebook голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Перцовський, інформує RAIL.insider.
«Поранено двох залізничників на Донеччині. Машиніст та оглядачка вагонів. Стан стабільний, надається медична допомога в лікарні. БПЛА не підхопили засоби моніторингу, але обидва були із службовими захисними засобами — це суттєво допомогло. Сам локомотив — також із додатковим захистом», — зауважив очільник Укрзалізниці.
Він уточнив, що залізничники виконували суто цивільну місію із переміщення енергетичного обладнання.
«Максимально підтримаємо колег, зробимо все можливе для швидкого одужання. Тим часом наші машиністи, які днями постраждали на Житомирщині, вже відновлюються під наглядом у столичній лікарні, сьогодні їх навідаю — передам слова підтримки від усіх!» — пообіцяв Олександр Перцовський.
Як повідомлялося раніше, ворог атакував вантажний поїзд: травмовано локомотивну бригаду.
Підписуйтесь на RAIL.insider у Viber — тут найактуальніші новини, відео та події залізничної галузі.













