Міжнародні новини, Новини

Єврокомісія оштрафувала Deutsche Bahn на понад 48 млн євро за змову на ринку вантажних перевезень

Єврокомісія оштрафувала на 49 мільйонів євро залізничних операторів Бельгії, Німеччини та Австрії. У період 2008- 2014 років вони уклали взаємні домовленості про те, хто буде надавати преференції якому клієнту в міжнародних вантажних перевезеннях.

Оскільки вони не конкурували між собою, то вантажовідправники в кінцевому підсумку платили більше. Про це повідомляє railfreight.com.

Так, Deutsche Bahn оштрафований на понад 48 мільйонів євро. Найбільший штраф обумовлений тим, що це не вперше німецький оператор порушує антимонопольне законодавство.

Національна компанія Бельгійських залізниць (NMBS) повинна заплатити 270 000 євро. Австрійська національна залізнична компанія звільнена від штрафів, адже компанія надала всю інформацію про формування “картелю”.

Нагадаємо, у лютому Латвійська «Latvijas dzelzceļš» була оштрафована місцевим Антимонопольним органом на 5,7 млн євро. Штраф компанія отримала за “навмисне використання домінуючого становища”. Мова йде про організацію транскордонних вантажних перевезень.

Читайте також