Укрзалізниця запросила клієнтів обговорити новий договір 
Укрзалізниця, Новини

Юрик: затвердження фінплану на фінішній прямій

За словами в.о. очільника Укрзалізниці Івана Юрика, затвердження фінплану вже на фінішній прямій, водночас посадовець не відкидає варіанту перегляду його показників.

Так, в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна” Юрик зазначив:

«Фінплан зараз на фінішній прямій. Це питання під моїм особистим контролем, і я сподіваюся, що найближчим часом Кабінет Міністрів його затвердить. Зараз вносити будь-які зміни до фінплану недоцільно. Але ми розуміємо, що якщо така необхідність виникне у зв’язку зі зміною макроекономічної ситуації, то наприкінці весни або влітку будемо ініціювати такі зміни».

Також очільник УЗ зазначив, що цей рік більш оптимістичний за попередній, проте зауважив, що максимізація прибутку для компанії не є самоціллю.

«Початок року для нас, дійсно, видався досить важким. План з доходів не виконаний. Капітальні інвестиції практично не розпочато, закупівельна компанія технічно провалена. Усе це нам зараз потрібно швидко виправляти. Але якщо говорити в цілому, цей рік має вигляд перспективнішого за попередній. Ми налаштовані більш оптимістично, адже згідно з економічними прогнозами, цього року очікується зростання ВВП.

Щодо прибутковості скажу так: для Укрзалізниці як природної монополії максимізація прибутку не є самоціллю. Так, нам необхідно бути самоокупними й прибутковими, але наше основне завдання – інвестувати в активи та людей».

Нагадаємо, раніше вже ексочільник Укрзалізниці Володимир Жмак заявляв, що фінплан має бути затверджений чимшвидше, адже без затвердженого фінплану амбітні плани компанії щодо інвестування інвестицій в інфраструктуру та рухомий склад під загрозою.

Читайте також