На Придніпровської залізниці з рейок зійшли 8 вагонів
Новини, Укрзалізниця

З початку року на УЗ сталося 19 сходжень рухомого складу через незадовільний стан інфраструктури

З початку року 19 разів рухомий склад сходив з рейок через незадовільний стан інфраструктури. Про це повідомив очільник Укрзалізниці Олександр Камишін під час першого засідання Антикризового штабу з відновлення сталого функціонування АТ «Укрзалізниця», передає Rail.insider із посиланням на пресслужбу товариства.

«Із запланованих 400 км колій відремонтовано лише 169 км. Наразі з 27 тис. км колій 9,8 км експлуатується з протермінованими ремонтами, ще на 1030 км колій діють обмеження швидкості від 15 до 60 км/год», — зазначив в. о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін.

Він також зазначив, що з початку року сталося 19 сходжень рухомого складу через незадовільний стан інфраструктури. Причина — не закуплені матеріали для ремонту колій: рейки, клеми, підкладки.

«Укрзалізниця зараз перебуває в найбільшій за всі роки свого існування кризі. Річний план закупівель, який виконаний тільки на 34,2%, корупція, неефективний менеджмент і затягування реалізації критичних для держави рішень — у результаті майже вся залізнична інфраструктура зараз у критичному стані», — акцентував Олександр Камишін.

Нагадаємо, що 4 лютого поблизу залізничної станції Кагамлицька у Кременчуці кілька вагонів вантажного потяга зійшли з рейок. Через день, 6 лютого поблизу станції Воскобійня (Придніпровська залізниця) з колії зійшли 8 вантажних вагонів вантажного потяга. Наприкінці березня зійшов з рейок Інтерсіті Київ—Запоріжжя. У липні під Бояркою зійшов з рейок вантажний поїзд. У серпні зафіксовано три аварії: 7 серпня поблизу Тернополя з рейок зійшли локомотив і перший вагон (трьома колісними парами) поїзда №357 Рахів—Київ. Також 26 серпня на Львівській залізниці сталося сходження вагонів вантажного поїзда Клепарів—Батьово, що перевозив щебінь та залізну руду. А 29 серпня поблизу станції Запоріжжя ІІ з рейок зійшли чотири вагони вантажного поїзда.

Читайте також