Новини, Укрзалізниця

Зміна тенденції: більшість пасажирів УЗ повертаються із Заходу

За час реалізації евакуаційних програм Укрзалізниця перевезла майже 3,8 млн пасажирів зі Сходу, Півдня та Центру України до західних регіонів та 600 тис. пасажирів із Заходу України до сусідніх країн. Про це пише Rail.insider із посиланням на пресслужбу АТ «Укрзалізниця».

Водночас наразі спостерігається інша тенденція: багато людей їдуть із Заходу до столиці. «У нас майже всі такі рейси заповнені на понад 95%. Ми порахували, що щодня до Києва повертається тільки залізницею не менше 11 тис. осіб», — розповів голова правління УЗ Олександр Камишін.

Він також повідомив, що багато людей повертається потягами з-за кордону до України. Так, з 1 по 11 травня залізницею перевезено не менше 10 тис. пасажирів з Європи.

«За травень Укрзалізниця перевезла 250 тис. пасажирів, з яких евакуаційними поїздами — лише 10 тис., а це не більше 4%. На вчора (12 травня — ред.) ми мали 177 осіб із Покровська до Львова та 30 тис. регулярних пасажирів. Це говорить про те, що люди повертаються до нормального життя й нормального функціонування залізниці», — пояснив голова правління Укрзалізниці.

Нагадаємо, що у квітні кількість людей, евакуйованих потягами, перевищувала 3,5 млн осіб.

На фото — евакуація пасажирів у піковий період.

Читайте також