Новини, Перевезення

За два місяці на ProZorro реалізовано перевезення у майже 28 тис. вагонів

Другий місяць поспіль АТ «Укрзалізниця» розподіляє дефіцитний вантажний рухомий склад через англійські аукціони у системі ProZorro.Продажі. З 20 серпня продано перевезення у 28 тис. вантажних вагонів. Про це пише Rail.insider із посиланням на пресслужбу товариства.

У період з 20 серпня по 19 жовтня були успішно реалізовані послуги у 13 954 піввагонах, 10 290 зерновозах, 3760 цементовозах. Зокрема, у розподілі перевезень у піввагонах відсоток успішності аукціонів сягає 98%.

Крім того, Укрзалізниця фіксує постійне зростання відсотку реалізованих вагонів через аукціони. Так, якщо у вересні було продано приблизно 50% виставлених вантажних вагонів, то вже у жовтні цей показник сягнув 70%.

«АТ «Укрзалізниця» й надалі продовжуватиме практику розподілу вантажних вагонів через систему ProZorro.Продажі, адже це єдиний спосіб забезпечити рівний і прозорий доступ усіх вантажовласників до послуги з перевезень. Також компанія закликає представників зернового бізнесу активно брати участь в аукціонах з розподілу парку зерновозів. Використовуючи цей механізм, усі зернотрейдери можуть за конкурентними цінами отримати зерновози та вчасно перевезти свої вантажі», — наголошується у повідомленні.

Як повідомлялося раніше, 18 жовтня на аукціонах ProZorro реалізовано 100% зерновозів та піввагонів.

Читайте також