Новини, Укрзалізниця

Законопроєкт «Про залізничний транспорт» парламент розгляне навесні 2022 року, — МІУ

Міністерство інфраструктури очікує, що законопроєкт «Про залізничний транспорт» у Верховній Раді розглянуть у першому півріччі 2022 року. Про це заявив перший заступник міністра інфраструктури Василь Шкураков на щорічному Інфраструктурному дні, що проводить Європейська Бізнес Асоціація, передає Rail.insider із посиланням на ЦТС.

«Від законопроєкту «Про залізничний транспорт», який зараз перебуває в парламенті, багато залежить для Укрзалізниці. Наразі йде робота з депутатським корпусом, щоб у першому півріччі винести його на розгляд ВРУ», — зазначив він.

Перший заступник голови інфраструктурного комітету Верховної Ради Юлія Клименко уточнила, що законопроєкт про залізничний транспорт планується винести на розгляд у березні—квітні 2022 року.

За її словами, цей акт зараз є пріоритетним для комітету. «Наразі депутати розглядають два законопроєкти про залізничний транспорт, які були раніше зареєстровані, щоб сформувати із нього єдиний документ», — додала вона.

«Чого чекає бізнес у плані реформування та у плані законодавства, регуляторної діяльності в частині залізничного транспорту? Якщо порівнювати з минулим роком, то ці пріоритети залишилися незмінними, оскільки за 2021 рік нічого не змінилося. Тому те, чого бізнес чекав минулого року — прийняття залізничного закону, закону про регулятор (НКРТ), реорганізація УЗ, зміна тарифної політики — ці питання залишилися такими ж актуальними як рік, два, три тому», — додала партнер юридичної фірми «Агрека» Марина Шарапа.

Як повідомлялося раніше, Верховна Рада може розглянути проєкти законів про залізничний транспорт у жовтні

Читайте також