Українські захисники підірвали мости на Луганщині, аби зупинити наступ ворожої армії. Про це у Telegram написав радник очільника Міністерства внутрішніх справ Антон Геращенко, передає Rail.insider.
Посадовець оприлюднив відео з коментарем: «Ось так злітають у повітря мости в тилах у окупантів».
Антон Геращенко також поділився деталями операції: «8 полком спецназу, разом з НГУ та 15 ГУ УВКР СБУ, з метою зупинення наступу збройних сил РФ у напрямку м. Сєвєродонецьк та м. Лисичанськ Луганської області було знищено залізничні мости, захоплені ворогом у ключовому сполученні між м. Рубіжне та м. Сєвєродонецьк Луганської області».
Нагадаємо, що ворог чотири рази обстріляв міст через Дністровський лиман.












