Господарський суд м. Києва частково задовольнив позов «Сбербанку» до Укрзалізниці та вирішив стягнути на користь позивача 17,25 млн доларів. Це — заборгованість за нарахованими у період з 2017-го по 2020 рік вісотками за договором про відкриття кредитної лінії у 2011 році, пише railinsider із посиланням на Єдиний державний реєстр судових рішень.
Так, первинним позичальником була Донецька залізниця. Суди визнали Укрзалізницю її правонаступником.
Нагадаємо, що Сбербанк подав позов до УЗ 22 грудня 2020 року.
Крім того, 17 лютого Госпсуд Донецької області ухвалив рішення стягнути з Укрзалізниці 56,112 млн доларів (1,562 млрд грн) боргу ДП «Донецька залізниця». Водночас наприкінці травня Укрзалізниця домовилася зі «Сбербанком» щодо зміни графіка погашення заборгованості.













