Новини, Укрзалізниця

На залізничних вокзалах вакциновано майже 130 тис. осіб

У пунктах вакцинації на залізничних вокзалах України отримали щеплення від COVID-19 майже 130 тис. охочих. Про це пише Rail.insider із посиланням на пресслужбу АТ «Укрзалізниця».

Найбільше щеплень було зроблено у пунктах вакцинації на залізничному вокзалі Коломия — 13,1 тис., вокзалах станції Київ-Пасажирський — 12,5 тис., Коростень — 12,1 тис. та Львів — 10,8 тис.

Також у пунктах вакцинації на залізничних вокзалах можна отримати щеплення бустерною дозою вакцини.

Нагадаємо, пункти вакцинації відкрито 21 жовтня 2021 року, коли почали діяти нові правила перевезень, які затвердив Кабінет Міністрів України. Також на вокзалах працюють пункти експрес-тестування.



Читайте також