Інфраструктура, Новини, Укрзалізниця

Ворог знову обстріляв міст через Дністровський лиман

Війська країни-агресорки завдали четвертого удару по мосту через Дністровський лиман. Про це у Telegram написав речник голови Одеської ОВА Сергій Братчук.

«Одещина. Ворог знову б’є ракетою в міст через Дністровський лиман. Це вже вчетверте», — зазначив посадовець.

Зауважимо, що першого ракетного удару по мосту завдано 26 квітня, наступного дня туди знов прилетіли ворожі ракети. Третій обстріл зафіксовано 2 травня.

На фото — наслідки попередніх обстрілів.



Читайте також