Ворог завдав третього удару по мосту через Дністровський лиман. Про це у Telegram написав речник голови Одеської ОВА Сергій Братчук, передає Rail.insider.
«Одещина. Ворог здійснив ракетний обстріл мосту через Дністровський лиман. Інформація уточнюється», — написав посадовець.
Пізніше голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін у Telegram написав, що серед залізничників постраждалих немає. «Ступінь пошкодження інфраструктури визначимо після обстеження після відміни повітряної тривоги», — пояснив посадовець.
Зауважимо, що першого ракетного удару по мосту завдано 26 квітня, наступного дня туди знов прилетіли ворожі ракети.
На фото — наслідки попередніх обстрілів.













