Інфраструктура, Новини, Укрзалізниця

Окупанти втретє обстріляли міст через Дністровський лиман (доповнено)

Ворог завдав третього удару по мосту через Дністровський лиман. Про це у Telegram написав речник голови Одеської ОВА Сергій Братчук, передає Rail.insider.

«Одещина. Ворог здійснив ракетний обстріл мосту через Дністровський лиман. Інформація уточнюється», — написав посадовець.

Пізніше голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін у Telegram написав, що серед залізничників постраждалих немає. «Ступінь пошкодження інфраструктури визначимо після обстеження після відміни повітряної тривоги», — пояснив посадовець.

Зауважимо, що першого ракетного удару по мосту завдано 26 квітня, наступного дня туди знов прилетіли ворожі ракети.

На фото — наслідки попередніх обстрілів.



Читайте також