Комітет внутрішнього транспорту Європейської економічної комісії Організації Об’єднаних Націй ухвалив добровільний стандарт для ідентифікації залізничного транспортного засобу. Про це пише Rail.insider із посиланням на railwaygazette.
Ідентифікатор необхідний для реалізації Люксембурзького протоколу до Кейптаунської конвенції про мобільне обладнання. Очікується, що документ набуде чинності цього року та створить публічний міжнародний реєстр із заставними інтересами банків та орендодавців, зареєстрованих за ідентифікатором URVIS.
«Ці правила є важливим кроком вперед, оскільки вони стосуються критичної вимоги Люксембурзького залізничного протоколу, який зменшить ризики для кредиторів та орендодавців приватного сектора, що надають фінансування залізничному сектору, у свою чергу, зменшуючи витрати на фінансування», — розповів голова залізничної робочої групи, яка представляє залізничну галузь щодо впровадження Люксембурзького протоколу Говард Розен.
Посадовець наголосив на тому, що правила є добровільними, але їх мають впровадити кредитори та залізничні оператори, які бажають скористатися перевагами протоколу.
«Вони (правила, — ред.) також будуть важливі для сприяння безперебійній транскордонній експлуатації рухомого складу в усьому світі тоді, коли навколишнє середовище потребує залізниці більше, ніж будь-коли», — зауважив очільник.













