Міжнародні новини, Новини

Болгарія електрифікує залізницю до кордону зі Сербією

Болгарський залізничний оператор інфраструктури уклав угоду вартістю 154,7 млн євро з грецькою компанією Terna щодо реконструкції та електрифікації залізничної лінії до кордону зі Сербією. Про це повідомляє railjournal.com.

В рамках угод підрядник побудує колію та контактну мережу для 20,9-кілометрової ділянки лінії Драгоман – Петрач від Софії до болгарсько-сербського кордону. Також він має оновити сигналізацію та систему управління рухом для 33-кілометрової ділянки Драгоман – Петрач – Волуяк.

Раніше Болгарія вже завершила реконструкцію та електрифікацію лінії Димитровград – Свиленград, а також електрифікацію та модернізацію ділянки Крумово – Первомай на лінії Пловдив – Свиленград. По завершенню робіт країна матиме електрифіковану ділянку від Сербії до Туреччини.  Зауважено, що проект співфінансується Євросоюзом.

Нагадаємо, Азербайджан планує відновити вантажну колію до Ірану через прикордонне місто Нахічевань, яке знаходиться в західному ексклаві країни. Мова йде саме про відновлення, адже лінія була побудована в 1941 році, але не функціонує з 1989 року після старту конфліктів між Вірменією та Азербайджаном.

Читайте також