Інфраструктура, Новини

До кінця березня УЗ має обрати підрядника на електрифікацію “Долинська-Миколаїв-Колосівка”

Роботи з електрифікації напрямку “Долинська-Миколаїв-Колосівка” (Долинська-Миколаїв) мають розпочатися вже влітку. Про це на сьогоднішній прес-конференції членів правління УЗ заявив Роман Черніцький.

“На сьогодні проведений тендер й до кінця березня тендерний комітет обере переможця й в першому півріччі ми укладемо договір з підрядником на виконання робіт й на початку другої половини їх розпочнемо. Термін будівництва 3 роки.” – заявив він.

Також посадовець прокоментував й ситуацію з електрифікацією ділянки Ковель-Ізов.

“Сподіваюсь що цього року зробимо електрифікацію. Проте наразі заважає відсутність затвердженого фінансового плану. Ми поки не маємо права жодних коштів виділяють на це об’єкт. Друге питання – це отримання дозволу ДАБІ на початок виконання робіт. Через бюрократію нам вже 4-те відмовили щодо початку виконання робіт й ми вже звернулись 5-те та чекаємо цього тижня на дозвіл. Проте в нас вже активно йдуть підготовчі роботи до цього процесу й проводяться тендерні процедури, але перше що затримує це все-таки затвердження фінансового плану.”

Нагадаємо, що тендер щодо електрифікації Долинська-Миколаїв був оголошений Укрзалізницею спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) 30 січня 2020 року. Фінансування проєкту здійснюватиметься за залучені кошти ЄБРР та ЄІБ на загальну суму близько 366 млн євро з ПДВ.

Читайте також