Новини, Новини бізнесу, Рухомий склад

«Дизельний завод» відновив виробництво вантажних вагонів

«Дизельний завод» у Кривому Розі, який входить до структури «Аурум Груп», відновив виробництво вантажних вагонів. Про це повідомив керівник сектору вагонобудування та ремонту групи Андрій Червоний, передає Rail.insider із посиланням на Uaprom.

«Цього місяця (жовтня, — ред.) пішли перші замовлення після періоду простою. На сьогоднішній день знову є потреба на ринку. Розраховуємо, що зможемо нарощувати виробництво», — сказав Андрій Червоний.

Складання нових вагонів на потужностях Аурум Груп було припинено у 2020 році.

Як зазначив представник підприємства, одним із факторів зростання попиту на нові вагони може стати ухвалення програми оновлення вагонного парку Укрзалізниці.

«Аурум Груп» також виконує ремонтні роботи на базі «Дизельного заводу» та «Агрегатбуду» у Рубіжному. Компанія щомісяця обслуговує по 100 вагонів та працює над збільшенням завантаження ремонтних депо.

Зокрема, у серпні на базі «Дизельного заводу» було запущено роликово-колісний цех із виробництва колісних пар. Поточні потужності підприємства дають змогу формувати майже 200 колісних пар для виробництва нових вагонів і 150—200 колісних пар для рухомого складу, що ремонтується.

Як повідомлялося раніше, депо дизельного заводу підприємства «Аурум Груп» випустило з ремонту тисячний вагон.

Читайте також