Міжнародні новини, Новини

Іспанський завод Volkswagen вперше здійснив більше відправлень залізницею, ніж автотранспортом

Минулого року іспанський завод Volkswagen Navarra (входить до складу однойменного концерну) досяг свого історичного рекорду з відправлення продукції залізничним транспортом у 2020 році.

Так, за повідомленням railfreight.com, уперше в історії підприємства обсяги відправлень залізничним транспортом перевищили обсяг автомобільних перевезень.

Загалом, у 2020 році 56% виготовленої продукції заводу були відвантажені саме залізницею. Автомобілі перевозили до Барселони, Сантандера, Таррагони та Сарагоси, а також за кордон – до Німеччини, Австрії та Швейцарії.

У компанії заявили:

«Прихильність Volkswagen Navarra до залізниці є сигналом для наших клієнтів вести більш відповідальний бізнес та сприяти якнайбільше зменшенню викидів вуглецю, отриманого в результаті його діяльності».

Нагадаємо, минулого року Єврокомісія презентувала нову стратегію мобільності та план дій щодо  трансформації європейських перевезень. План дій спрямований на зменшення викидів вуглецю на 90% до 2050 року та створення розумної, конкурентоспроможної, стійкої та безпечної транспортної системи в Європі.

Серед цілей, пов’язаних із залізницею, можна виділити подвоєння швидкісного залізничного руху всією Європою до 2030 року, а також збільшення вдвічі обсягів залізничних вантажоперевезень до 2050 року.

Читайте також