Міжнародні новини, Новини

Компанія Maersk інтегрує залізницю у ланцюжок доставки великих компаній

Компанія Maersk запустила щотижневе інтермодальне залізничне сполучення у Болгарії. Воно з’єднує порт Бургас із Пловдивом і далі із Софією. Про це пише Rail.insider із посиланням на railfreight

Новий інтермодальний сервіс охоплює залізничну дільницю Бургас — Пловдив, водночас перевезення вантажу в напрямку Софії відбувається коротким шляхом. Послугою користуються двоє основних споживачів — Jysk Bulgaria, філія роздрібної мережі Данії, та Mondi, пакувально-паперова компанія.

Таким чином залізниця інтегрується у ланцюжок поставок компаній, з’єднуючи Бургас із залізничним депо у Пловдиві, а потім безпосередньо з їхніми магазинами та складами. Послуга дасть змогу скоротити на 40 км шлях між пунктами призначення та знизити рівень викидів CO2 у 16 разів.

До речі, це не єдиний приклад того, як компанії звертаються до залізничного транспорту при транспортуванні вантажів на відносно невелику відстань. Логістична компанія Maersk реалізувала схожу ініціативу в Іспанії. У співпраці з Ikea вона запустила інтермодальні послуги між портом Барселони та терміналом Тарагона залізничним транспортом і далі до дистриб’юторського центру компанії у Вальсі вантажівками.

Як повідомлялося раніше, компанія Maersk збільшила кількість залізничних відправлень між Азією та ЄС у зв’язку з блокуванням Суецького каналу.

Читайте також