Новини, Події

УЗ проведе нараду щодо покращення перевезення вантажів до Польщі 17 червня

Департамент технології перевезень та комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» запрошує вантажоотримувачів та представників терміналів до участі у профільній онлайн-нараді, присвяченій оптимізації роботи на прикордонних переходах з Польщею.

Ключовою темою зустрічі стане питання підвищення ефективності передачі вантажів та їх подальшої обробки на переходах Ягодин — Дорохуськ та Мостиська-2 — Медика.

Захід спрямований на налагодження діалогу між залізничниками та бізнесом для усунення «вузьких місць» у логістиці, пришвидшення обороту вагонів та покращення взаємодії на кордоні.

Деталі наради:

  • Дата: 17 червня 2026 року.

  • Час: 14:00 (за київським часом).

  • Формат: онлайн (ZOOM).

Як долучитися:

Для участі у нараді необхідно скористатися наступними даними для підключення:

Підписуйтесь на RAIL.insider у Viber і Telegram — тут найактуальніші новини, відео та події залізничної галузі.



Читайте також