Новини

Окупанти відновили курсування потягів з Криму до РФ

Увечері 16 серпня відновлено рух потягів із Криму до РФ. Про це пише Rail.insider із посиланням на інформацію залізничного перевізника «Гранд Сервіс Експрес».

Перевізник увечері 16 серпня заявив про відновлення курсування поїздів із Криму до РФ.

Зауважимо, що сполучення було відсутнє через пошкодження колій внаслідок «детонації» боєприпасів армії РФ поблизу станції Джанкой. Через це частина поїздів 16 серпня вирушила скороченим маршрутом, зокрема, зі станції Владиславівка. Натомість 17 серпня, за інформацією перевізника, поїзди вирушають за графіком.

Нагадаємо, що через обмеження руху на вокзалах окупованого Криму 16 серпня утворилися величезні черги.



Читайте також