Перевезення, Новини

Прямий контейнерний потяг доставить електротехніку в Україну з Китаю вдвічі швидше

У Китаї готується до відправки в Україну перший прямий контейнерний потяг з електронікою. У країну він привезе електронну техніку на акумуляторах, іграшки на батарейках, скутери тощо. Про це Rail.insider повідомили в пресслужбі компанії ZAMMLER GROUP, яка є офіційним партнером китайського оператора Еast Line.

18 квітня потяг відправиться з китайського міста Чанша (провінція Хунань). Ця станція одна з небагатьох у Китаї, яка приймає та відправляє вантажі з товарами на батарейках та акумуляторах (крім електрокарів) і єдина, з якої потяг поїде напряму в Україну.

«Такі вантажі вважаються небезпечними і зазвичай перевозяться морем – що за часом майже вдвічі довше, ніж залізницею. Транзитний час доставки потягом – близько 25 діб, тоді як морем – біля 1,5 місяця», – зазначила Катерина Бобошко, керівниця відділу продажів ZAMMLER.

В Україну потяг прибуде на станцію Ліски. Нагадаємо, прямий контейнерний потяг Китай-Україна курсує з літа 2020-го року. За 8 місяців було сформовано 20 прямих потягів з таких пунктів як Нанчан, Цзіньхуа та Цзінань.

Докладніше про переваги прямого контейнерного потягу можна прочитати в статті співвласника групи логістичних компаній ZAMMLER Віктора Шевченка.

Нагадаємо, у Польщі планують відправляти в Україну три контейнерні поїзди на тиждень.

Читайте також