Інфраструктура, Новини

Результати аукціону щодо продажу «Димитроввуглевантажтранс» скасовано

Фонд держмайна скасував результати торгів із приватизації єдиного майнового комплексу промислового залізничного транспорту ДВАТ «Димитроввуглевантажтранс». Про це пише Rail.insider із посиланням на ProZorro.

Зауважимо, що у торгах взяли участь три компанії, котрі збільшили ціну у 4,5 раза зі стартових 67 млн грн до 301 млн грн. Саме таку суму мало сплатити ТОВ «Укрдонінвест». Але, як зазначається у документації до аукціону, компанія вчасно не надала витяг із Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань України.

Водночас 14 вересня було оголошено повторний тендер (до речі, за зниженою вартістю — 33,5 млн грн). Проте Фонд держмайна його скасував.

Нагадаємо, що до складу єдиного майнового комплексу входять 18 будівель і споруд загальною площею 13 519 м². Об’єкт розміщений на території площею 56,9 га, на 14 ділянках. Переможець аукціону, після укладання договору купівлі-продажу та сплати коштів, отримає майновий комплекс промислового залізничного транспорту, залізничні колії та об’єкти нерухомості.

Об’єкт розташований за адресою: Донецька область, м. Мирноград, вул. Соборна, 51.

«Димитроввуглевантажтранс» обслуговує декілька шахт на Донеччині та займається вантажними перевезеннями. Також господарська діяльність транспортного підприємства передбачає допоміжне обслуговування наземного транспорту — надання послуг зі штовхання та буксирування.

Читайте також