Рухомий склад, Новини

У 2021 КЕВРЗ планує відремонтувати 11 електропоїздів

Цього року заплановано ремонт 11 електропоїздів на базі Київського електровагоноремонтного заводу. Про це повідомляє пресслужба Міністерства інфраструктури.

Так, 2 лютого, під час відвідин заводу міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив:

«На сьогодні Київський електровагоноремонтний завод виконує капремонт і модернізацію електропоїздів. І ми маємо всіляко підтримувати та мотивувати наших виробників і забезпечувати максимальну модернізацію електропоїздів власними силами, адже це не лише нові робочі місця, а й нові можливості для розвитку економіки. Попри пандемію та кризу минулого року КЕВРЗ вдалося завершити запланований ремонт електропоїзда для Південно-Західної залізниці та ввести його в експлуатацію. У планах на 2021-й – капітальний ремонт з подовженням терміну експлуатації 11 електропоїздів».

Також міністр зауважив, що ключовим моментом у реформуванні залізниці для України залишається ухвалення Верховною Радою законопроєкту «Про залізничний транспорт», який передбачає створення конкурентного ринку перевезень.

За словами посадовця, цей закон визначає організацію суспільно важливих перевезень пасажирів залізничним транспортом. Тож такий механізм дозволить забезпечити належну якість послуг з перевезення пасажирів приміськими електричками та розв’язувати проблему їхньої оплати.

Нагадаємо, Укрзалізниця замовила своєму дочірньому заводу ремонт двох електропоїздів Skoda. Орієнтовна вартість робіт – 291,5 млн грн.

Читайте також