Новини

У Криму окупанти встановлюють камери вздовж залізниці для протидії партизанам

У тимчасово окупованій Автономній Республіці Крим російські загарбники встановлюють камери відеоспостереження вздовж залізниці, аби виявляти партизанів. Про це повідомив Центр національного спротиву, передає Rail.insider із посиланням на Укрінформ.

«До уваги українського підпілля в Криму: стало відомо, що ворог почав встановлювати камери стеження вздовж залізниці, аби протидіяти диверсіям. Це стало реакцією на успішні дії місцевих партизанів, зокрема з руху «Атеш», — наголошується у повідомленні.

Також зазначається, що загарбники посилили перевірки «нелояльного» населення.

Нагадаємо, що у Криму підірвали колію поблизу Сімферополя. Водночас чоловіка засудили за «диверсію» на залізниці.



Читайте також