Ткачов: Доходи Укрзалізниці від використання вагонів дійсно знизяться
Відкрита аналітика, Новини

У лютому частка навантаження в піввагони УЗ збільшилась до 23,7% 

У лютому в Україні було навантажено 191,7 тис. піввагонів, з яких 45,5 тис. – піввагони власності УЗ. Про це свідчать дані аналітиків Rаil.Insider.

Таким чином, частка навантаження в піввагони УЗ склала 23,7%, що на 8,5 пунктів більше ніж в січні 2021 року. Така частка навантаження – це найбільший показник за останній рік.

Слід зазначити, що збільшення частки навантаження в піввагони УЗ, відбулося на фоні загального збільшення середньодобового обсягу навантаження в даний тип рухомого складу. Середньодобове навантаження в лютому склало 6846 піввагонів, що на 6,4% більше ніж в січні 2021 року.

Нагадаємо, що в січні АТ “Укрзалізниця” реалізувало:

  • 1.26 млн вагоновідправок строком на 3 роки  у піввагонах, які придбала компанія ТОВ “МЕТІНВЕСТ- ШІППІНГ” з вартістю 480 грн/добу без ПДВ.
  • 40 тис. вагоновідправок строком на 1 рік у піввагонах, які придбала компанія ПрАТ «ДТЕК ПАВЛОГРАДВУГІЛЛЯ» з вартістю 480 грн/добу без ПДВ.
  • 30 тис. вагоновідправок строком на 1 рік у піввагонах, які придбала компанія ТОВ “ІНТВАЙС” з вартістю 480 грн/добу без ПДВ.
  • 15 тис. вагоновідправок строком на 1 рік у піввагонах, які  придбала компанія ТОВ “НІКА ТРАНС ЛОГІСТИКА” з вартістю 480 грн/добу без ПДВ.

Таким чином реалізовані вагоновідправки забезпечили навантаження близько 42 тис. піввагонів власності УЗ в лютому 2021 року, що складає 92% від обсягу навантаження в піввагони УЗ в зазначеному місяці.

Читайте також