Новини

У мережі дякують машиністу Олександру Назаренку за професійні дії під час ДТП

У Facebook одна з пасажирок потяга, який потрапив у ДТП 3 лютого у Дубно, подякувала машиністу Олександру Назаренку за те, що більше ніхто не постраждав. Про це пише Rail.insider із посиланням на сторінку у мережі Анни Лебедєвої.

Дописувачка разом із друзями 3 лютого їхала до Івано-Франківська тим потягом, який потрапив у ДТП. «Наш вагон був першим, одразу за локомотивом. Вклали дітей, самі полягали спати, все як звичайно. Аж раптом вночі — різке гальмування, дуже сильні удари, знову гальмування, і зрештою зупинка. З подругою встигли підстрахувати сплячих дітей, самі перелякатись, але всі неушкоджені», — написала вона

Анна розповіла про трагедію, що сталася тоді на переїзді, та додала: «Всі ці дні мені не давало спокою відчуття несправедливості і вдячності. Через одне самовпевнене рішення водія фури сталася трагедія. А через виважені та професійні дії машиніста трагедія лишилась тільки в його родині».

Нагадаємо, що у мережі активно збирають кошти на лікування постраждалого у ДТП машиніста, а дружина машиніста Олександра Назаренка отримала матеріальну допомогу від УЗ.

Читайте також