З Одеської залізниці відправили експериментальний контейнерний поїзд до Роттердаму
Міжнародні новини, Новини

У Польщі побудують новий мультимодальний термінал поблизу Варшави

Інтермодальний оператор Hupac розпочав будівництво нового терміналу в Центральній Польщі, а саме у Брвінуві, поблизу Варшави. Про це повідомляє railfreight.com.

Об’єкт планують завершити до осені 2022 року. Новий термінал дозволить збирати поїзди до Росії та Китаю, що курсують з усієї Європи, адже саме з центральної Польщі багато інтермодальних поїздів відправляється в Азію, а також багато поїздів повертаються.

Термінал матиме назву Hupac Terminal Brwinów  й стане місцевою філією швейцарської компанії. Проєкт передбачає площу майже 14 га. Він включає склад для зберігання площею 42000 м², чотири перевантажувальні колії мінімально завдовжки 750 м та адміністративні будівлі.

Також заплановано й другий етап будівництва. Під час якого будуть додані ще три перевантажувальні колії та крани. Максимальна потужність об’єкта 180 тис. контейнерів на рік.

Нагадаємо, Лемтранс має намір до кінця року реалізувати проєкт будівництва термінала поблизу залізничної станції Мостиська–2 (Львівська область) за кілька кілометрів від кордону України та Польщі.

Читайте також