Вранці 27 червня невідомі підірвали залізничні колії у тимчасово окупованому Криму. Про це написав так званий очільник влади Криму Сергій Аксьонов у своєму Telegram-каналі, передає Rail.insider.
За його словами, у Кіровському районі було пошкоджено залізничні колії.
«Постраждалих немає, на місці працюють профільні служби. Ремонтні роботи орієнтовно триватимуть від 4 до 8 годин», — уточнив «посадовець».
Як зазначив Telegram-канал «Mash на волне», з колії зійшов перший вагон вантажного поїзда. «Пасажирів відправляють через Владиславівку та смт Леніно. Поки затримуються два потяги далекого прямування та два місцеві», — зауважується у дописі.
Як повідомлялося раніше, у Криму БПЛА упав на колії: рух поїздів зупинено.













