Новини, Порти

Українське Дунайське пароплавство відновило експлуатацію 23 барж із початку війни

ПрАТ «Українське дунайське пароплавство» (УДП) за 2,5 місяці від початку російської військової агресії щодо України відновило експлуатацію 23 барж для забезпечення перевезення вантажів Дунаєм. Про це розповів в. о. генерального директора Дмитро Москаленко в інтерв’ю «Портам України», передає Rail.insider.

За словами керівника, вдалося в досить короткі терміни ввести в експлуатацію сумарно 23 баржі, що перебували у відстої без документів та поставити їх під прапор України. Наразі ще 13 барж перебувають у процесі оформлення суднових документів в аналогічний спосіб і будуть додані до провозу найближчим часом.

Дмитро Москаленко зазначив, що на сьогодні річковий флот УДП завантажений повністю.

«Ми перейшли на короткі рейси, через що кожен караван у середньому робить два рейси на місяць замість 60 діб у минулому. Оскільки ми вводимо в експлуатацію додатковий тоннаж, навантаження зростає», — зауважив він.

УДП здійснює річкові вантажоперевезення Дунаєм та морем. До складу вантажного річкового флоту входять 75 самохідних та 245 несамохідних суден. Морський вантажний флот представлений сімома суднами дедвейтом 3,3–4 тис. т (шість суховантажів типу «Ізмаїл» та один танкер «Десна»). Основу вантажів становить металургійна сировина, що постачається до придунайських країн. Річковий пасажирський флот компанії представлений теплоходами «Молдавія», «Україна», «Дніпро» та «Волга».

Як повідомлялося раніше, УДП оголосило тендери на перевезення зерна з портів Рені та Ізмаїл.

Читайте також