Ткачов: Доходи Укрзалізниці від використання вагонів дійсно знизяться
Укрзалізниця, Новини

Укрзалізниця планує до липня завершити формування «УЗ Карго»

Директор з комерційної роботи та логістики Укрзалізниці Іраклі Езугбая заявив, що завершення формування окремого підрозділу з вантажоперевезень «УЗ Карго» планується до липня 2021 року. Про це повідомляє GMK.Center.

Так, під час виступу на міжнародній конференції «Залізниці України», він зазначив, що вже на лютий заплановано призначення перших керівників бізнес-вертикалей підрозділу. Також мають узгодити структури та штат пілотних проектів (2 філії, 2 вагонних депо), а також остаточно доопрацювати його структуру.

Потім, в березні-квітні, планується затвердити штатний розклад пілотних проектів та апарату управління підрозділу й описати бізнес-процеси для пілотних проектів.

Тоді ж відбудеться доопрацювання необхідних нормативних документів, призначення керівників пілотних філій й депо, старт переведення персоналу в пілотні філії та вантажні депо, а також підготовка структури й штату інших вантажних підрозділів.

На травень заплановано призначення персоналу в апарат управління філією (середній рівень), затвердження структури та штату інших підрозділів (вагонних, локомотивних депо, філій), старт переведення персоналу в філії та депо «УЗ Карго».

В останні два місяці плану компанія має намір укомплектувати «УЗ Карго» персоналом й майном, а також формалізувати основні бізнес-процеси вертикалей.

Також Езугбая заявив, що вже найближчим часом правління дійде до консенсусу по цьому питанню з наглядовою радою.

“Ми знаходимося з ними в конструктивній розмові. Вважаю, найближчим часом буде прийнято рішення, яке дозволить продовжити формування UZ Cargo”, – передає його слова “Інтерфакс-Україна”.

Нагадаємо, наприкінці минулого року в УЗ зареєстрували філію вантажних перевезень «УЗ Карго» та оператора інфраструктури «УЗ Інфра».  Проте на початку лютого Наглядова рада Перевізника своїм рішенням заблокувала усі дії по створенню відокремленого підприємства.

Читайте також