Рухомий склад, Новини, Укрзалізниця

УЗ планує інвестувати понад 26 млрд грн в інфраструктуру та рухомий склад

Укрзалізниця у 2021 році планує інвестувати в інфраструктуру, локомотиви, вантажні вагони та пасажирські перевезення понад 25 млрд грн. Про це заявив директор з комерційної роботи і логістики компанії Іраклі Езугбая під час Міжнародного форуму Mintrans.

За його словами, фінансовим планом передбачено, що основні кошти будуть спрямовані на ремонти та модернізацію колій, локомотивів, вантажних та пасажирських вагонів. Також передбачено придбання нового рухомого складу.

«Перед новим керівництвом компанії стоїть завдання упродовж наступного року вивести компанію на прибутковий рівень. Це залежить від того, наскільки ми зможемо забезпечувати безперебійне перевезення вантажів. Для цього вже сьогодні працюємо над вирішенням основних проблем — зношений парк локомотивів та вагонів, протерміновані ремонти інфраструктури. Саме тому важливо, щоб нам якомога швидше затвердили й фінансовий план, і всі передбачені в ньому дії», — зазначив Езугбая.

Перед компанією стоїть питання збільшення частки вагонів Укрзалізниці на ринку вантажних перевезень, тому 7 млрд грн компанія планує інвестувати в оновлення вагонного парку.

«Щоб бути конкурентними на ринку перевезень, ми повинні надавати клієнтам якісні послуги. Саме тому ухвалене рішення інвестувати 7 млрд грн в оновлення парку вантажних вагонів, 4,1 млрд грн — у локомотивне господарство», – заявив посадовець.

Нагадаємо, раніше очільник УЗ Володимир Жмак заявляв, що наступний рік УЗ планує завершити з прибутком.

Читайте також