Інфраструктура, Новини

У Кривому Розі ремонтують шляхопровід над коліями за програмою «Велике будівництво»

До кінця року АТ «Укрзалізниця» завершить перший етап капітального ремонту автодорожнього шляхопроводу в Кривому Розі, який виконує в ході реалізації програми президента України «Велике будівництво». Міст проходить над залізничними коліями та перебуває на балансі регіональної філії «Придніпровська залізниця». Про це пише Rail.insider із посиланням на пресслужбу регіональної філії.

Капітальний ремонт шляхопроводу розпочали у серпні 2021 року. До кінця року мостовики планують на місце демонтованих елементів встановити нові залізобетонні конструкції.

А весь комплекс робіт передбачено завершити до літнього сезону 2022 року.

На сьогодні вже демонтовано 12 дефектних залізобетонних балок та 2 конструкції берегових опор, а також посилено 2 проміжні опори, на які вклали залізобетонні ригелі.

Окрім того, для підвищення безпеки руху впродовж 2021 року на Придніпровській залізниці різними видами ремонту було оновлено ще 4 штучні споруди: змішаний міст через річку Токмак поблизу села Верхній Токмак (Запорізька область), металевий залізничний міст № 5 через річку Дніпро (місто Дніпро), залізобетонні мости неподалік від села Варварівка (Дніпропетровська область) та у місті Кривий Ріг.

Читайте також