Новини, Укрзалізниця

Укрзалізниця виставила на аукціон брухту на 317 млн грн

АТ «Укрзалізниця» оголосило продаж понад 36 тис. т брухту. Про це пише Rail.insider із посиланням на ProZorro.Продажі.

Загалом товариство запропонувало 27 лотів, в яких реалізується 36,3 тис. т металевих виробів. Попередня вартість усіх лотів — 317,1 млн грн.

Заявки можна подавати до 25 листопада. Торги відбудуться наступного дня.

УЗ має намір реалізувати брухт типів 3, 4, 500, 501, 503 і 510. Це — рейки, частини корпусів вантажних вагонів, осі, колеса, бандажі, швелери, труби тощо.

 

Серед орієнтовних місць зберігання — усі регіональні філії, Дарницький, Панютинський та Стрийський вагоноремонтні заводи, а також філії «Пасажирська компанія», «Рефрижераторна вагонна компанія», «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд», «Центр з ремонту та експлуатації колійних машин» і «Центр з будівництва та ремонту колії».

Зауважимо, що у липні УЗ виставила на аукціон брухту на майже 8 млн грн, але невдало.

Як повідомлялося раніше, Укрзалізниця має намір отримати від реалізації брухту 1,4 млрд грн. Кошти передбачено спрямувати на проєкти «Великого будівництва»: електрифікацію 500 км колій і закупівлю 500 пасажирських вагонів. Також Президент України анонсував масштабне будівництво вантажних вагонів, а голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін заявив про те, що до кінця року товариство сподівається укласти контракт з Alstom на придбання 130 електровозів та планує оголосити тендер на закупівлю 40 нових тепловозів.

Читайте також