Укрзалізниця запустила концептуальний прототип нового офіційного сайту
Новини, Укрзалізниця

Укрзалізниця запустила концептуальний прототип нового сайту

Укрзалізниця запустила прототип нового корпоративного сайту. Про це повідомляє пресслужба УЗ. Він виконаний у фірмовому стилі компанії, адаптований під усі пристрої та враховує потреби осіб із вадами зору. Знаходиться новий вебресурс за посиланням: uz.com.ua.

За словами члена правління АТ «Укрзалізниця» — куратора проєкту Марчіна Целеєвського, саме цей сайт стане прототипом майбутнього корпоративного вебресурсу компанії, який буде розвиватися з урахуванням побажань та зворотного зв’язку від користувачів.

«Наша мета — створити єдиний інформаційний портал для користувачів послуг Укрзалізниці з простою, зрозумілою структурою та навігацією. Усі сервіси будуть згруповані за чітким та предметним позиціюванням, а користувачам запропоновано зручний зворотний зв’язок. Наші клієнти мають відчути, що залізниця йде їм назустріч, стає відкритою, зрозумілою та зручною», — зазначив член правління.

Послуги на новому офіційному сайті Укрзалізниці

новий офіційний сайт укрзалізниці

Надалі крім корпоративного вебсайту Укрзалізниця планує запустити портали для пасажирів, вантажовідправників, оператора системи розподілу електричної енергії та центру сертифікації електронних ключів, а також портал, присвячений роботі та кар’єрі на залізничному транспорті.

«Усі ці вебсайти будуть виконані в єдиному дизайні, відповідно до брендбуку Укрзалізниці, зі створенням особистих кабінетів користувачів та marketplace платформ», — додав Марчін Целеєвський.

В УЗ запропонували всім охочим протестувати новий сайт Укрзалізниці, оцінити зручності використання, навігації сайту, дизайну та адаптованих рішень. Свої побажання та зауваження щодо роботи вебсайту можна надіслати на електронну поштову адресу: v.galatin@uz.gov.ua.

Раді повідомити Вам, що ми діджиталізуємось і у нас з’явився свій канал в telegram. Підписуйтесь, буде цікаво!

Опитування

[democracy id=”9″]

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.

Читайте також