Інфраструктура, Новини

Уряд планує за три роки побудувати нову залізницю в Луганській області

Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков заявив, що уряд має за три роки побудувати нову залізницю в Луганській області. Про це повідомляє ІФ УНН.

Посадовець заявив, що наприкінці минулого року урядом була затверджена концепція економічного розвитку Донецької та Луганської областей.

“Про що ми говоримо, коли бачимо стратегію до 2030 року, що це означає на тих територіях: як мінімум, через три роки буде побудована нова залізниця у Луганській області, через 5 років буде повністю ревіталізовано систему водопостачання у Донецької області та мешканці будуть мати доступ до чистої питної води, буде створено систему зрошування, європейські країни переведуть виробництво зі сходу Євразійського континенту на схід України”.

Нагадаємо, раніше депутати Верховної Ради проголосували за звернення до уряду, аби той забезпечив будівництво нової колії, що з’єднає Кіндрашівська-Нова – Лантратівка з колією Попасна – Куп’янськ.

Обсяги перевезень на ділянці прогнозуються на рівні 2 пар вантажних поїздів (1 пара – вугілля/повернення порожніх піввагонів, 1 пара – завезення порожніх зерновозів/вивезення зернових культур).

Читайте також