Оновлена Програма дій уряду передбачає оновлення 205 електровозів
Новини, Укрзалізниця

Уряд затвердив фінплан Укрзалізниці на 2020 рік

На урядовому порталі опубліковано розпорядження Кабінету Міністрів про затвердження фінансового плану Укрзалізниці на 2020 рік.

Сам фінплан на сайті не опубліковано, проте розпорядженням регулюється заробітна плата голови та членів правління, а також членів наглядової ради, Перевізника на час карантину. Так, Кабмін встановив максимальний розмір зарплати посадовців – 47 230 грн.

“Після відміни карантину видатки на оплату винагороди голови та членів наглядової ради не можуть перевищувати максимально допустимого розміру, визначеного Порядком визначення умов оплати послуг та компенсації витрат членів наглядових рад державних унітарних підприємств та господарських товариств, у статутному капіталі яких більше 50 відсотків акцій (часток) належать державі, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 4 липня 2017 р. № 668”, – ідеться в розпорядженні.

МІУ та УЗ тепер мають розробити проєкт рішення щодо відповідних змін до фінплану (щодо зарплати високопосадовців) та внести на розгляд Кабміну до 15 грудня 2020 року.

Читайте також