У планах АТ «Укрзалізниця» — оновити пасажирський рухомий склад. Про це у своєму Telegram-каналі написав прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, передає Rail.insider.
Питання обговорювалося під час наради очільника уряду Дениса Шмигаля з віцепрем’єр-міністром Олександром Кубраковим, представниками Мінінфраструктури та керівництвом компанії.
«Сьогодні УЗ є основним залізничним сполучником країни. Її роль у забезпеченні перемоги — надважлива. Залізничники поставляють продукти, обладнання, техніку, евакуюють українців з небезпечних районів та вивозять поранених бійців. У цьому контексті маємо проблему — застарілий вагонний парк. Необхідно забезпечити виробництво нових і модернізацію старих вагонів», — наголосив Денис Шмигаль.
Укрзалізниця планує виготовити 100 пасажирських вагонів та п’ять дизель-потягів. «З боку уряду максимально сприятимемо цим завданням. Спільна й злагоджена робота — запорука нашої перемоги», — запевнив очільник КМУ.
Як повідомлялося раніше, в УЗ планують побудувати понад 500 вантажних вагонів і почати випускати пасажирські.













