УЗА закликала продовжити навігацію на Дніпрі
Новини, Перевезення

УЗА закликала продовжити навігацію на Дніпрі

Українська зернова асоціація звернулася до міністра інфраструктури та державної служби морського та річкового транспорту України із закликом продовжити строки навігації на Дніпрі до кінця 2020 року за умови збереження сприятливих погодних умов. Про це повідомляє пресслужба Асоціації.

“З огляду на те, що сьогодні погодні умови для навігації є сприятливими і можуть такими залишитися протягом усієї зими, як і минулого року, УЗА просить внести відповідні зміни до наказу Державної служби морського та річкового транспорту України від 06.03.2020 № 56 «Про відкриття навігації на судноплавних гідротехнічних спорудах р. Дніпро у 2020 році» для подовження навігації та роботи шлюзів Дніпровського каскаду до кінця 2020 року за умови збереження сприятливих погодних умов”, – ідеться в заяві УЗА.

Зазначимо, що річковий транспорт сьогодні забезпечує близько 10% від загального обсягу транспортування зерна на експорт і цей показник щороку зростає.

Нагадаємо, раніше в УЗА підрахували, що через невиконання виробниками й торговими компаніями форвардних контрактів, аграрний сектор може не отримати близько $11-12 млрд фінансування.

Читайте також