Міжнародні новини, Новини

У Німеччині розпочалася тестування нової автоматизованої системи гальмування вантажних поїздів 

Siemens Mobility та VTG Rail Europe почали випробування системи контролю гальмування (BMS) для вантажних поїздів. Про це повідомляє railway-news.com.

Сторони уклали угоду, що передбачає річний випробувальний термін. Сама система автоматично визначає стан гальм на кожному вагоні вантажного поїзда.

«Система моніторингу, розроблена Siemens Mobility, є вирішальним кроком на шляху до автоматизації та оцифрування вантажної залізниці. Скорочення трудомістких ручних процесів, підвищення ефективності та гарантована доступність є ключовими драйверами для підвищення стійкості залізничного транспорту та його більшої конкурентоспроможності», – говорять у VTG Rail Europe.

Результат перевірки й усі параметри гальмівної системи вагона будуть передаватися на монітор, розміщений в кабіні машиніста локомотива. Крім того, складач поїздів отримає докладну інформацію про можливі порушення, наприклад, невідпущене ручне гальмо.

Концепція BSM була розроблена компанією VTG наприкінці 2016 року, до 2019 року система допрацьовувалася. Під час виконання тестування окремі компоненти системи будуть перевірені й оптимізовані.

Нагадаємо, раніше в Німеччині стартували випробування модульного вагона платформи, який можна пристосувати для використання з різними обсягами вантажів. Випробування проводяться в межах спільної програми M2, яка організована DB Cargo (дочка Deutsche Bahn)  та лізинговою групою VTG.

Читайте також