Військовий завод імені Малишева виготовлятиме двигуни для Укрзалізниці
Новини, Рухомий склад

Військовий завод імені Малишева виготовлятиме двигуни для Укрзалізниці

Велике замовлення від Укрзалізниці невдовзі може отримати харківське ДП «Завод імені В. О. Малишева». Про це повідомив голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер під час відвідин підприємства, передає “Урядовий кур’єр”.

За словами Кучера, існують попередні домовленості з міністром інфраструктури України Владиславом Криклієм про виробництво у Харкові 60% двигунів потягів, які вийшли з ладу.

“Це не лише суттєво поповнить портфель замовлень підприємства, а й позбавить необхідності замовляти вузли у Росії”, – відзначив очільник ХОДА.

Як пообіцяв керівник області, незабаром буде організована зустріч генерального директора ДП «Завод імені В. О. Малишева» Василя Криласа з новим директором Укрзалізниці, під час якої сторони зможуть обговорити всі деталі співпраці.

Зазначимо, що на сайті Заводу імені  Малишева  у розділі “цивільна продукція” йдеться про те, що підприємство може виготовляти залізничні двигуни трьох типів: дизель-генератор 10Д100М1А(Б), дизель-генератор 4Д80Б дизель-генератор 10Д80А. Також завод займається виробництвом комплектувальних до двигунів.

Читайте також