Українські виробники вимагають встановити рівень локалізації виробництва локомотивів на рівні 50%
Міжнародні новини, Новини

Керівництво УЗ провело зустріч з представниками «Wabtec Corporation»

Міністр інфраструктури Владислав Криклій спільно з керівництвом УЗ провели онлайн-зустріч з представниками американської компанії «Wabtec Corporation», яка раніше поставила в Україну 30 тепловозів. Про це повідомляє прес-служба МІУ.

Сторони обговорили перспективи співпраці у розвитку залізничного сектору України.

«Ми вкрай зацікавлені у розвитку співробітництва з американською стороною, зокрема у частині оновлення рухомого складу та розвитку високошвидкісного залізничного сполучення для розвитку пасажирських перевезень», – заявив очільник Міністерства.

Крім того, міністр заявив, що подальша реалізація проєкту оновлення парку тепловозів розглядатиметься Укрзалізницею після впровадження системи сервісного обслуговування.  Сторони також обговорили можливу співпрацю у сфері розвитку цифровізації транспортного сектору.

Участь у заході також взяли перший заступник Міністра інфраструктури Дмитро Абрамович, в.о. голови правління Укрзалізниці Іван Юрик, член правління Франтішек Буреш та інші представники Міністерства та УЗ.

Нагадаємо, водночас Владислав Криклій провів онлайн-зустріч з Міністром транспорту Сполучених Штатів Америки Пітом Буттіджеджом, під час якої міністри обговорили продовження співробітництва між країнами розвитку пасажирських і вантажних перевезень.

Читайте також