Новини, Події, Рухомий склад

Володимир Зеленський відвідає Крюківський вагонобудівний завод

Сьогодні у Полтаві у рамках робочого візиту Президента України відбулася зустріч з підприємцями області. Під час зустрічі Володимир Зеленський повідомив, що завтра відвідає  Крюківський вагонобудівний завод.

«КВБЗ» Зеленський відвідає на запрошення голови наглядової ради підприємства Володимира Приходька, який під час зустрічі з Президентом розкритикував політику УЗ щодо закупівель продукції.

“Державні монополії роблять імпортні закупівлі й ігнорують вітчизняного виробника. Укрзалізниця не робить замовлення КВБЗ, а якщо і робить, то не виконує договору”, – зазначив Приходько під час спілкування з Президентом.

Зеленський, зі свого боку, пообіцяв приїхати на Крюківський вагонобудівний завод та запросив разом з ним відвідати підприємство міністра інфраструктури Владислава Криклія (який, за словами Президента, має привезти з собою готове рішення) та в.о. голови Укрзалізниці Желько Марчека.

Нагадаємо, що на січневому засіданні міжнародної експертної групи Комісії з пасажирського господарства Ради залізничного транспорту СНД у Москві, Укрзалізниця запропонувала до розгляду питання позбавлення Крюківського вагонобудівного заводу права на капітальні ремонти пасажирських вагонів.

Читайте також