Міжнародні новини, Новини

Японський машиніст вимагає компенсацію 19 тис. доларів за вирахування з зарплати 30 центів

Машиніст поїзда JR West (японський залізничний перевізник) подав до суду на свого роботодавця з вимогою виплатити компенсацію за «душевні страждання» у розмірі приблизно 19,3 тис. доларів після того, як від його зарплати відняли 30 центів за запізнення на 1 хвилину. Про це пише Rail.insider із посиланням на «РЖД-Партнер».

Чоловік мав направити порожній пасажирський поїзд на станцію Окаяма, але состав відправили не на ту платформу. Коли машиніст помітив помилку, він вирушив на правильну колію, але втратив 1 хвилину. Через таку затримку компанія-роботодавець відняла із зарплати працівника 0,7 долара. Представники JR West стверджували, що під час перегону поїзда жодної роботи не було. Машиніст звернувся до суду, який ухвалив, що відрахування має становити 0,3 долара.

Працівник у результаті направив позов до окружного суду Окаями і тепер вимагає компенсації $ 19,3 тис. за «душевні страждання».

JR West публічно пояснили свою позицію щодо виплат як «немає роботи — немає оплати».

У Японії дуже уважно ставляться до пунктуальності залізничних перевезень. Кожен випадок запізнення більш ніж на 1 хвилину розслідується. Поїзди великого японського залізничного оператора JR Group затримуються в середньому менш ніж на хвилину, а швидкісний потяг Сінкансен у середньому запізнюється на 20 секунд на рік. Інші поїзди затримуються в середньому приблизно на 50 секунд. Деякі залізничні служби також видають пасажирам сертифікати про затримку потяга, якщо той спізнюється на 5 хвилин або більше.

Читайте також