Новини, Укрзалізниця

З рахунків УЗ списали 78 млн грн боргів Донецької залізниці

Укрзалізниця вже сплатила 78 млн грн за позовами «Донбасенерго». Виконавча служба Мін’юсту відкрила відповідне провадження попри мораторій. Про це написав на своїй сторінці у Facebook член правління УЗ Сергій Лещенко.

«На підході — списання ще 13,5 млн доларів, тобто понад 360 млн грн, за вимогами компанії «Інвестохіллс». Тобто всі антикризові заходи УЗ щодо наповнення компанії грошима закінчуються тим, що за боргами Донецької залізниці ці гроші списуються попри мораторій», — зазначив Сергій Лещенко.

Він уточнив, що Укрзалізниця подала заяву про призупинення виконавчих дій на підставі законного мораторію. Але поки її не задоволено. Тож, відповідно, виконавче провадження не зупинено.

«Через бездіяльність чиновників Мін’юсту є ризик протиправного стягнення з Укрзалізниці майже 0,5 млрд грн, з яких 78 млн уже пішли з рахунків компанії. Правління і наглядова рада Укрзалізниці до останнього намагаються врятувати гроші компанії, а тому вимагають від Мін’юсту терміново припинити направляти вимоги щодо списання грошей, а від Офісу генпрокурора — через суд накласти заборону на будь-які списання та накладення арештів на майно Укрзалізниці за епізодами Донецькій залізниці», — наголосив посадовець.

Читайте також