Міжнародні новини, Новини

За перше півріччя обсяг торгівлі Китаю з регіонами поблизу коридорів BRI виріс на 37,9%

Національна комісія з розвитку та реформ Китаю представила чергові результати робіт у межах ініціативи Belt and Road (BRI), запущеної у 2013 році (її колишня назва — One Belt One Road). За перше півріччя 2021-го обсяг торгівлі Китаю з країнами та регіонами, що тяжіють до коридорів BRI, виріс на 37,9% порівняно з аналогічним періодом минулого року і досяг 824,55 млрд доларів. Про це пише Rail.insider із посиланням на zdmira.

Національні компанії беруть участь у проєктах розвитку економічного коридору Китай—Пакистан, будівництва ліній, що пов’язують Китай із Лаосом і Таїландом, високошвидкісної магістралі Джакарта—Бандунг, а також у реалізації залізничного проєкту Угорщина—Сербія.

Нефінансові прямі інвестиції за цей період зросли на 18% і становили 9,58 млрд доларів. За перерахованими проєктами виконаний обсяг робіт вартістю 39,35 млрд доларів, що відповідає зростанню на 10,6%.

Вантажні поїзди пов’язують Китай і Європу 73 маршрутами, вони за аналізований період доставили товари до 168 міст 23 європейських країн, виконавши 7377 рейсів. Зростання кількості поїздів, що відправляються, зафіксоване у Сіані, Ченду, Чунцині, Чженчжоу та Урумчі.

Читайте також